Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Test Lexus LC500h: Sexsymbol na kolesách

FOTO Segment C je v európe naďalej extrémne dôležitý a každý automobilka sa ho snaží mať vyplnený prinajmenšom niekoľkými autami. BMW má medzi kompaktnými hatchbackmi overený rad 1. Môže sa však v niečom rovnať s novinkou konkurencie?

Test BMW 120d xDrive: Delikátna záležitosť

Redakčnej skúške sme podrobili dve verzie nového japonského SUV, ktoré ponúka výhradne 1,5-litrový benzínový turbomotor.

Test Mitsubishi Eclipse Cross: Ktoré zvoliť?

FOTO Posledný Focus tretej generácie sme testovali len nedávno a vedeli sme, že novinka bude mať jazdecký potenciál. O tom, aká je v skutočnosti dobrá, sa...

Ford Focus: Hľadá sa vodič, Zn.: Rýchly

Španielske kombi sme si vyskúšali vo forme silného benzínového kombi s digitálnym prístrojovým panelom a zvýhodnenou cenou.

Test Seat Leon ST 1.8 TSI: Cupra pre masy?

FOTO Máloktoré auto vzbudilo v poslednom období svojim príchodom taký záujem, aký sa podarilo vyvolať druhej generácii hatchbacku Mercedes-Benz triedy A...

Test Mercedes A 200: Mení pravidlá hry

Na žiadne iné auto nečakajú jeho zákazníci tak túžobne ako na Teslu Model 3. Testovací kus? Taký neexistuje! Tak si náš kolega Georg Karcher obstaral...

Zakázaný test: Tajne sme preverili Teslu Model 3
Brabus šľachtí Mercedes-Benz G500

Autom okolo sveta? S týmto strojom sa to dá a dokonca v pohodlí domova. Chýbať vám nebude kuchyňa, kúpeľňa, ba ani funkčná toaleta či práčka. Naviac s ním na jednu nádrž prejdete až 3 500 kilometrov.

Extrém: Karavan Unimog pripravený na všetko

FOTO Prejsť okolo sveta na motorke? Marek Slobodník už tomu pri vstupe do Uzbekistanu bol celkom blízko. Podarí sa však jemu a jeho partii dosiahnuť vytúžený Beyneu?

Na motorke v Ázii: Finiš cesty okolo sveta

TOP VIDEO Proti americkému svalovcovi sa postavila špeciálna verzia liftbacku, ktorá pod svojou karosériou skrýva techniku dragsteru.

Challenger Demon dostal na frak od Priusu

VIDEO Ďalšie zo série policajných videí poukazuje nielen na tradičné umelecké výkony vodičov, tentokrát hlavnú úlohu získali aj chodci a cyklisti.

Polícia: Chodci a cyklisti vystrájajú na cestách

Nemecká spoločnosť ponúka dva stupne ladenia motora, vyšší stupeň dokáže z neho vyžmýkať až 108 kW (147 k).

VW Up! GTI naočkovaný dopingom od B&B

FOTO Dnešné emisné normy sú prísne a automobilky sú neustále nútené zvyšovať efektivitu pohonných jednotiek. Sú však autá súčasnosti naozaj o toľko lepšie...

Spotreba v minulosti: Športiaky i ľudové autá
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×