Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Senior prešiel po zaparkovaných autách

TOP VIDEO
Vodič sedanu narazí do odstavených vozidiel, ale ďalej pokračuje po ich kapotách, sklách a strechách. Prejazd katapultuje automobil do vzduchu.
5 príspevkov 05.12.2017 / Marek Pokrývka

Jednou z najnebezpečnejších chýb za volantom je zámena brzdového pedála za plynový. Spôsobila už mnoho nešťastných havárii a pravdepodobne mohla aj za incident z austrálskeho mesta Melbourne, ktorý sa odohral 9. novembra. V týchto dňoch sa na internet dostal jeho záznam zachytený z dvoch palubných kamier. Je na nich vidieť, ako istý senior prešiel po dvoch zaparkovaných autách a potom viac-menej preskočil cez ulicu.

Ďalšia nebezpečná dráma na cestách USA

USA sú na starom kontinente nechválne preslávené policajnými naháňačkami v plnej premávke. Aj tentokrát si majiteľ Chevroletu Corvette myslel, že sa mužom zákona dokáže stratiť z dohľadu.
Zábery ukazujú, ako vodič čierneho sedanu opustí parkovací dom, no namiesto zahnutia na cestu v rýchlosti pokračuje cez zvažujúci sa trávnik. Následne narazí do vozidiel odstavených na jeho opačnom konci. Kolízia ho nezastaví, ale ďalej pokračuje po ich kapotách, sklách a strechách. Tento prejazd katapultuje automobil do vzduchu. Šoféra nakoniec zastaví až náraz nemocnici na druhej strane ulice. Podľa autora videa utrpel 96-ročný muž zranenia nohy a chrbtice, no vzhľadom na okolnosti môže byť rád, že vôbec prežil.


Najnovšie články
Na mýte sa v júli vybralo o 1,5 milióna eur viac

Japonské vozidlo prešlo decentnými zmenami dizajnu a interiéru, paleta motorov sa rozšíri na jar budúceho roka.

Honda HR-V: Po facelifte aj turbobenzín

Hoci európska smernica o novom označení palív začne platiť až o dva mesiace, na niektorých čerpacích staniciach už možno nájsť nové symboly.

Jednotné označenie palív už čoskoro

Ďalšie zo série policajných videí poukazuje nielen na tradičné umelecké výkony vodičov, tentokrát hlavnú úlohu získali aj chodci a cyklisti.

Polícia: Chodci a cyklisti vystrájajú na cestách

Japonské kupé ohuruje svojím futuristickým dizajnom, honosným interiérom, hybridnou technikou i perfektne naladeným podvozkom.

Test Lexus LC500h: Sexsymbol na kolesách

Segment C je v európe naďalej extrémne dôležitý a každý automobilka sa ho snaží mať vyplnený prinajmenšom niekoľkými autami. BMW má medzi kompaktnými...

Test BMW 120d xDrive: Delikátna záležitosť

Bavorský roadster absolvoval predčasný debut, živé zábery odhalili dizajn špičkového modelu M40i. Technické detaily zatiaľ nepoznáme.

BMW Z4: Sériová verzia na fotografiách
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×