Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ford otestoval svoje ostré modely na trati

TOP VIDEO
Pretekársky špeciál proti malým hatchbackom či terénnemu pick-upu. Takto vyzeral súboj členov divízie Ford Perfomance na španielskom okruhu Motorland.
05.02.2018 / Redakcia AUTO BILD

Ford má v súčasnosti vo svojom portfóliu pestrú ponuku ostrých áut. Od malých hatchbackov cez superšport až po veľké terénne stroje. A čo môže byť pri takýchto vozidlách lepšou prezentáciou než súboj na okruhu? Automobilka teda priviezla celý rad produktov z divízie Ford Performance na 5,3 kilometra dlhý okruh Motorland v Španielsku. Za volanty vozidiel posadila profesionálnych pretekárov a súboj sa mohol začať. Najextrémnejší model GT v pretekárskej špecifikácií štartoval z posledného miesta a pick-up F-150 Raptor z prvého. Uhádnete, kto prišiel do cieľa ako prvý?


Najnovšie články
Elektrický monopost pripravuje aj Infiniti

Pri príležitosti 50. výročia sovietskej okupácie Československa sme sa pozreli na autá, ktoré nám a našim predkom počas dvoch dekád ušli. Zakázané ovocie...

Jazdenky z čias 1968 až ´89: Zakázané ovocie

Volkswagen zvoláva státisíce Tiguanov a Touranov aktuálnej generácie pre riziko skratu v elektroinštalácii stropného osvetlenia kabíny.

VW zvoláva Tiguany a Tourany

Sedan predávaný na ruskom trhu s logom Renault prichádza v terénne štylizovanej verzii, ktorá disponuje svetlou výškou až 195 milimetrov.

Dacia Logan môže dostať verziu Stepway

Pod kapotu dvojice Giulia a Stelvio začína automobilka montovať modernejšie verzie svojho 2,2-litrového štvorvalca.

Alfa Romeo vylepšuje naftové modely

Ak auto slúži, nepotrebuje zmenu. Presne tejto filozofie sa, zdá sa, držia v ruských automobilkách. Dodávka, ktorá je rovnaká už celých 60 rokov dostala...

Štýlové retro z Ruska: UAZ-452 oslavuje 60-tku

Volkswagenu sa v júli darilo aj vďaka nižším cenám vozidiel. Napriek tomu stále zápasí s prípravami na WLTP, ktoré budú stáť miliardy eur.

VW znížil ceny, jeho predaj rastie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×