Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bavorské SUV poslalo dodávku do lesa

TOP VIDEO
Čierne osemvalcové BMW sa snažilo rýchlou myšičkou prejsť pomedzi dve nákladné autá, no manéver mu celkom nevyšiel.
7 príspevkov 09.02.2018 / Marek Pokrývka

Vo všeobecnosti nemajú majitelia automobilov značky BMW dobrú povesť, mnohí vodiči im automaticky prisudzujú agresívny štýl jazdy. Zväčša ide o neopodstatnený stereotyp. No nájdu sa aj výnimky, ktoré očakávania napĺňajú. Jedna sa nedávno objavila na ruskej ceste. Vodič aktuálnej generácie typu X5 tam spôsobil nehodu, pri ktorej najhoršie dopadol nevinný šofér.

Šialené BMW M5: Drift dlhý stovky kilometrov?

V titule nie je chyba, automobil skutočne môže byť schopný neptretržite jazdiť bokom aj stovky kilometrov. BMW to dokázalo s novým ostrým modelom M5, ktorý odteraz má na konte dva Guinessove svetové...

Na zázname palubnej kamery môžeme vidieť, ako sa čierne bavorské SUV snažilo rýchlou myšičkou prejsť pomedzi dve nákladné autá v rôznych pruhoch. Vodič pritom jeho osemvalec vôbec nešetril. Manéver mu však celkom nevyšiel, na zhrnutom snehu pri zvodidlách dostal šmyk a nasmeroval si to priamo do svojho úžitkového suseda. Narazil do jeho prednej časti. BMW tým dodávku poslalo do lesa, kde sa prevrátila. Jej šofér pritom nepríjemnému scenáru prakticky nemal ako zabrániť.


Najnovšie články
Honda HR-V: Po facelifte aj turbobenzín

Hoci európska smernica o novom označení palív začne platiť až o dva mesiace, na niektorých čerpacích staniciach už možno nájsť nové symboly.

Jednotné označenie palív už čoskoro

Ďalšie zo série policajných videí poukazuje nielen na tradičné umelecké výkony vodičov, tentokrát hlavnú úlohu získali aj chodci a cyklisti.

Polícia: Chodci a cyklisti vystrájajú na cestách

Japonské kupé ohuruje svojím futuristickým dizajnom, honosným interiérom, hybridnou technikou i perfektne naladeným podvozkom.

Test Lexus LC500h: Sexsymbol na kolesách

Segment C je v európe naďalej extrémne dôležitý a každý automobilka sa ho snaží mať vyplnený prinajmenšom niekoľkými autami. BMW má medzi kompaktnými...

Test BMW 120d xDrive: Delikátna záležitosť

Bavorský roadster absolvoval predčasný debut, živé zábery odhalili dizajn špičkového modelu M40i. Technické detaily zatiaľ nepoznáme.

BMW Z4: Sériová verzia na fotografiách

Vo svete veteránov či automobilových zberateľov má často vysokú hodnotu aj príslušenstvo k autám. Presne to isté platí aj v tomto prípade, starý prívesný vozík...

Kus Škody 1000 MB za cenu jazdenej Fabie?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×