Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Brabus prináša prvé úpravy pre nové CLS

V balíku hrajú hlavnú rolu kolesá, tuner ukázal viacero dizajnov ráfikov s priemerom 20 alebo 21 palcov.
11 1 príspevok 14.05.2018 / Marek Pokrývka

Mercedes-Benz koncom minulého roka uviedol tretiu generáciu triedy CLS, ktorá prináša svieži dizajn i technické riešenia. My sme s ňou nedávno jazdili na medzinárodnej prezentácii. Prvé exempláre sa momentálne začínajú premávať po európskych cestách, čo je signálom pre rôzne firmy venujúce sa tuningu. Veľmi krátky reakčný čas má už tradične Brabus.

Tretej generácii kupé-sedanu sa už stihol venovať Brabus 11 fotografií v galérii Tretej generácii kupé-sedanu sa už stihol venovať Brabus Zdroj: Brabus

Renomovaná firma z Bottropu aktuálne prináša pre nové CLS prvé úpravy. Začína pomerne zľahka, výmenou pôvodných symbolov trojcípej hviezdy za vlastné logá. Na veku batožinového priestoru nechala aj svoj podpis a označenie D40. Za ním sa pravdepodobne skrýva modifikovaný naftový model 400d, žiadne detaily o technických zásahoch však zatiaľ nepoznáme.

Mercedes CLS: Rysuje budúcnosť značky

PRVÁ JAZDA Tretie vydanie kupé-sedanu má dravý vzhľad, interiér evokujúci triedu E a špičkovú techniku, ktorá využíva aj elektrickú asistenciu.

Hlavnú rolu v tomto balíku hrajú kolesá, Brabus ukázal viacero dizajnov ráfikov s priemerom 20 alebo 21 palcov. Okrem športovo štylizovaných kúskov ponúka aj naleštené verzie zaváňajúce modelmi z divízie Maybach. Kupé-sedanu okrem toho tuner naordinoval vlastné koberčeky, kolíky zámkov na dverách, kovové pedále či prahové lišty, ktoré disponujú podsvietením.


Najnovšie články
Vlečenie auta: Pozor na nečakané nástrahy

Nové berlíske letisko BER je pre rad problémov nevyužité. Keďže Volkswagen zaostáva s prípravami na WLTP, využije zatiaľ voľné letiskové plochy a parkoviská.

VW parkuje tisíce áut na letisku

Obchodné spory, ktoré vyvolávajú USA, vedú k obavám ropných trhov a zosunu cien ropy. To by mohlo už čoskoro znamenať prestávku v zdražovaní palív.

Benzín a nafta: Koniec stúpania cien je blízko

Porsche plánuje za tri roky ušetriť šesť miliárd eur a v najbližšom období sa mieni zamerať na vývoj elektromobilov.

Porsche chce ušetriť šesť miliárd eur

Taliansky superšport nemusí byť iba Lamborghini či Ferrari. Vlastný model má totiž aj karosárska firma Italdesign. Jeden z piatich exemplárov je momentálne...

Unikátne Zerouno si hľadá nového majiteľa

Slovensko má čo zahraničným investorom ponúknuť, no podľa ZAP automobilkám môže prekážať chýbajúce prepojenie medzi západom a východom krajiny.

ZAP: Automobilkám vadia chýbajúce diaľnice

Superšport s dizajnom evokujúcim slávneho predchodcu má mať upravený desaťvalec s objemom 5,6 litra a výkon minimálne 650 koní.

Ares Panther: Ožijú vyklápacie svetlá?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×