Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dacia sa ponáhľala: Centimetre od nehody

TOP VIDEO
Šofér lacného rumunského sedanu ohromne riskoval, vo vysokom tempe obiehal napriek blížiacim sa autám v protismere.
6 príspevkov 15.05.2018 / Marek Pokrývka

Predbiehanie na okresnej ceste patrí v dnešnej prehustenej premávke k najnebezpečnejším situáciám. V snahe ušetriť nejaké sekundy vodiči často podcenia rýchlosť či vzdialenosť ostatných automobilov a výsledkom bývajú neraz čelné zrážky s fatálnymi následkami. Mnohí ďalší ľudia tragédii uniknú len o vlások. Niekedy je to čisté šťastie, inokedy za to môže duchaprítomnosť ostatných šoférov.

Šialené predbiehanie kamióna: To bolo tesné!

“Magor roka”, týmto označením počastovala slovenská polícia kamionistu, ktorý predviedol extrémne nebezpečný manéver. O jeho arogancii však svedčí aj ďalší detail.

Zábery ďalšej takejto situácie sa nedávno dostali na internet, vznikli v Rumunsku pomocou palubnej kamery. Hlavným aktérom videa je biela Dacia Logan. Evidentne sa veľmi ponáhľala, na dvojpruhovom asfalte si totiž prakticky vytvorila tretí jazdný prúd. Jej vodič obiehal vo vysokom tempe napriek blížiacim sa autám v protismere. Ostatní sa stiahli na krajnice, vďaka čomu medzi nimi „neriadená strela“ prešla bez ujmy. Od potenciálne smrteľnej nehody však posádku lacného sedanu domácej výroby delili len centimetre.


Najnovšie články
Vlečenie auta: Pozor na nečakané nástrahy

Nové berlíske letisko BER je pre rad problémov nevyužité. Keďže Volkswagen zaostáva s prípravami na WLTP, využije zatiaľ voľné letiskové plochy a parkoviská.

VW parkuje tisíce áut na letisku

Obchodné spory, ktoré vyvolávajú USA, vedú k obavám ropných trhov a zosunu cien ropy. To by mohlo už čoskoro znamenať prestávku v zdražovaní palív.

Benzín a nafta: Koniec stúpania cien je blízko

Porsche plánuje za tri roky ušetriť šesť miliárd eur a v najbližšom období sa mieni zamerať na vývoj elektromobilov.

Porsche chce ušetriť šesť miliárd eur

Taliansky superšport nemusí byť iba Lamborghini či Ferrari. Vlastný model má totiž aj karosárska firma Italdesign. Jeden z piatich exemplárov je momentálne...

Unikátne Zerouno si hľadá nového majiteľa

Slovensko má čo zahraničným investorom ponúknuť, no podľa ZAP automobilkám môže prekážať chýbajúce prepojenie medzi západom a východom krajiny.

ZAP: Automobilkám vadia chýbajúce diaľnice

Superšport s dizajnom evokujúcim slávneho predchodcu má mať upravený desaťvalec s objemom 5,6 litra a výkon minimálne 650 koní.

Ares Panther: Ožijú vyklápacie svetlá?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×