Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Opitý Oravčan driftoval, polícia ho spacifikovala

TOP VIDEO
Driftovanie je lákavé a adrenalínové, vždy si však treba uvedomiť, že patrí na uzavreté okruhy a nie cesty či prázdne parkoviská. Tento Oravčan si to snáď zapamätá do konca života.
12 príspevkov 17.05.2018 / Filip Kadlečík

Okrídlená pravda “Mladosť-pochabosť” zjavne platí aj v dnešnej dobe. V dvadsiatich šiestich rokoch by však už človek mohol vedieť, čo si môže dovoliť a čo už je za čiarou. Vodič Šimon si to zjavne neuvedomuje a tak mu teraz hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok. Oravčan sa na svojom Nissane 350 Z s tvrdošínskym EČV predvádzal pred kamarátmi.

Poisťovne za alkohol potrestajú i spolujazdcov

Sviatky lásky a pokoja sa môžu cesty zmeniť na bojové pole. Hovoríme o alkohole. Vedeli ste, že za alkohol trestá nielen polícia, ale aj poisťovne? A to dokonca aj spolujazdcov?

Na tom by nemuselo byť nič zlé, ak by opitý nedriftoval na parkovisku obchodného centra, muži zákona mu namerali 1,65 promile. Mladík nielenže ohrozoval svojich priateľov, ale aj narazil do stĺpu verejného osvetlenia. Nechceme byť škodoradostní, ale karma v jeho prípade udrela okamžite. Keď sa snažil vycúvať z chodníka, na ktorom “šikovný” driftér skončil, v spätnom zrkadle uvidel policajné auto. Muži zákona potom dali za jeho opileckým vyčíňaním ráznu bodku.


Najnovšie články
Vlečenie auta: Pozor na nečakané nástrahy

Nové berlíske letisko BER je pre rad problémov nevyužité. Keďže Volkswagen zaostáva s prípravami na WLTP, využije zatiaľ voľné letiskové plochy a parkoviská.

VW parkuje tisíce áut na letisku

Obchodné spory, ktoré vyvolávajú USA, vedú k obavám ropných trhov a zosunu cien ropy. To by mohlo už čoskoro znamenať prestávku v zdražovaní palív.

Benzín a nafta: Koniec stúpania cien je blízko

Porsche plánuje za tri roky ušetriť šesť miliárd eur a v najbližšom období sa mieni zamerať na vývoj elektromobilov.

Porsche chce ušetriť šesť miliárd eur

Taliansky superšport nemusí byť iba Lamborghini či Ferrari. Vlastný model má totiž aj karosárska firma Italdesign. Jeden z piatich exemplárov je momentálne...

Unikátne Zerouno si hľadá nového majiteľa

Slovensko má čo zahraničným investorom ponúknuť, no podľa ZAP automobilkám môže prekážať chýbajúce prepojenie medzi západom a východom krajiny.

ZAP: Automobilkám vadia chýbajúce diaľnice

Superšport s dizajnom evokujúcim slávneho predchodcu má mať upravený desaťvalec s objemom 5,6 litra a výkon minimálne 650 koní.

Ares Panther: Ožijú vyklápacie svetlá?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×