Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Huayra Roadster: Superšport na splátky?

Aj drahé autá sa dajú kúpiť na lízing, pri miliónových sumách by ste však na túto možnosť zrejme ani nepomysleli. Istá americká firma takto ponúka Pagani.
4 1 príspevok 20.05.2018 / Redakcia AUTO BILD

Kúpa osobného automobilu pomocou lízingu je v našich končinách bežnou praktikou. Za vozidlo zaplatíte iba časť ceny a zvyšok postupne splácate v mesačných intervaloch. Dá sa však takýmto spôsobom financovať superšport? Nevieme, ako je to u nás, no v Spojených štátoch prekvapujúco áno. A dokonca aj exotické Pagani stojace bežne sedemcifernú sumu.

Otvorená Huayra je najaktuálnejšim produktom značky 4 fotografií v galérii Otvorená Huayra je najaktuálnejšim produktom značky Zdroj: Pagani

Americká firma Putnam ponúka na splátky otvorený model Huayra Roadster. Užívať si ho môžete už od 25 339 dolárov mesačne, čo je v prepočte niečo viac než 21-tisíc eur. Najprv však musíte zaplatiť akontáciu vo výške 700-tisíc dolárov a potom už iba ďalších 60 mesiacov splácať vyššie spomínanú čiastku. To znie ako lákavá ponuka, nie?

Pagani Huayra: Off-road z ríše fantázie

Bez zveličovania môžeme tvrdiť, že Huayra prinúti každého automobilového nadšenca nechať na nej zrak. V prípade, že by uzrel svetlo sveta návrh jej terénnej podoby, otáčali by sa všetci okoloidúci.

Podla slov spoločnosti ide o najdrahší lízing na vozidlo v histórií. Samozrejme, súčasťou ponuky sú aj isté výhody. Napríklad si môžete zmluvu kedykoľvek preniesť na akékoľvek iné auto. No kto by to robil, keď má Huayra Roadster pod kapotou šesťlitrový dvanásťvalec s dvoma turbami od AMG a na zadnú nápravu posiela všetkých 562 kW (764 k)...


Najnovšie články
Polícia: Chodci a cyklisti vystrájajú na cestách

Japonské kupé ohuruje svojím futuristickým dizajnom, honosným interiérom, hybridnou technikou i perfektne naladeným podvozkom.

Test Lexus LC500h: Sexsymbol na kolesách

Segment C je v európe naďalej extrémne dôležitý a každý automobilka sa ho snaží mať vyplnený prinajmenšom niekoľkými autami. BMW má medzi kompaktnými...

Test BMW 120d xDrive: Delikátna záležitosť

Bavorský roadster absolvoval predčasný debut, živé zábery odhalili dizajn špičkového modelu M40i. Technické detaily zatiaľ nepoznáme.

BMW Z4: Sériová verzia na fotografiách

Vo svete veteránov či automobilových zberateľov má často vysokú hodnotu aj príslušenstvo k autám. Presne to isté platí aj v tomto prípade, starý prívesný vozík...

Kus Škody 1000 MB za cenu jazdenej Fabie?

Česko vráti prepravcom niekoľko miliónov z mýta, nakoľko majú nárok na nezanedbateľnú zľavu.

Česká vláda vráti kamionistom milióny

Redakčnej skúške sme podrobili dve verzie nového japonského SUV, ktoré ponúka výhradne 1,5-litrový benzínový turbomotor.

Test Mitsubishi Eclipse Cross: Ktoré zvoliť?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×