Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Arabské driftovanie sa skončilo fiaskom

TOP VIDEO
Vodiča na Blízkom východe pri driftovaní vo vysokej rýchlosti zradilo vlastné auto, manéver nevydržalo zavesenie kolesa.
1 príspevok 14.07.2018 / Redakcia AUTO BILD

Driftovanie vo vysokom tempe na nekonečných cestách je jednou zo špecialít Blízkeho východu. Na internete možno nájsť početné videá šmýkajúcich sa áut, ktorých ručička rýchlomera sa neraz dosátva aj za hranicu 200 km/h. Ide o veľmi riskantnú zábavu. Pravdepodobne si to zapamätá aj šofér, ktorého zachytávajú nasledujúce zábery.

Nebezpečný šofér: Za toto pôjde za mreže

Muž na bielom kupé v tempe presahujúcom 200 km/h riskantným spôsobom jazdil po diaľnici a spôsobil nehodu. Od súdu dostal 11 mesiacov v base.

Krátky záznam ukazuje tmavý sedan v momente, keď zadnou časťou vychádza mimo asfalt a víri kúdoly piesku. Najprv sa zdá, že manéver sa mu podarí. Pri návrate na vozovku to však nevydrží zavesenie pravého zadného kolesa. To sa následne uvoľní a len tesne míňa ostatné vozidlá. Príčinou bol zrejme zanedbaný technický stav auta. Jeho šofér s ním skončil mimo cesty, pri nebezpečnom incidente sa však nezranil.


Najnovšie články
BMW Z4: Sériová verzia na fotografiách

Vo svete veteránov či automobilových zberateľov má často vysokú hodnotu aj príslušenstvo k autám. Presne to isté platí aj v tomto prípade, starý prívesný vozík...

Kus Škody 1000 MB za cenu jazdenej Fabie?

Česko vráti prepravcom niekoľko miliónov z mýta, nakoľko majú nárok na nezanedbateľnú zľavu.

Česká vláda vráti kamionistom milióny

Redakčnej skúške sme podrobili dve verzie nového japonského SUV, ktoré ponúka výhradne 1,5-litrový benzínový turbomotor.

Test Mitsubishi Eclipse Cross: Ktoré zvoliť?

V Taliansku došlo ku katastrofe, neďaleko Janova sa približne o 11:30 zrútil stometrový úsek mosta neďaleko mesta Janov. O zraneniach či úmrtiach sa ešte...

Nešťastie v Taliansku: Zrútil sa diaľničný most

Americká značka uvádza v najľudnatejšej krajine sveta SUV, ktoré technicky i dizajnovo vychádza z lokálneho modelu JMC Yusheng S330.

Ford Territory vznikol výsostne pre Čínu

Najlepšia reklama vzniká intuitívne a v priebehu krátkeho času. Aspoň tak to občas vyzerá na sociálnych sieťach. Pozrite si, ako geniálne zareagovalo Audi...

Nový hoax na Slovensku: Skvelá reakcia Audi
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×