Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Porsche do konca júla omladí typ Macan

VIDEO
Inovovaná verzia populárneho automobilu bude mať premiéru v Číne, automobilka zatiaľ poodhalila zákulisie testovacej fázy.
1 2 príspevky 19.07.2018 / Marek Pokrývka

Uvedenie prvého SUV nemeckej značky Porsche vyvolalo medzi fanúšikmi veľkú vlnu nevôle, z finančného hľadiska však Zuffenhausen nemohol urobiť nič lepšie. Cayenne postavil automobilku na nohy. Na jeho úspech nadviazal Macan, ktorý koncom minulého roka oslávil štvrté narodeniny. Preto ho čaká facelift. Ako sme sa dozvedeli v týchto dňoch, odohrá sa už čoskoro.

Porsche Macan dostane v rámci faceliftu novú generáciu motorov

Prestížna automobilka prezradila, že svoj menší športovo-úžitkový typ omladí do konca júla. Ohlásila to popri zverejnení videa zachytávajúceho testovaciu fázu. Ide síce len o modernizáciu, napriek tomu boli skúšky poriadne tvrdé. Veľká časť z nich sa odohrala v Juhoafrickej republike. Nešlo len o terén, Porsche museli stopercentne fungovať aj v nadmorskej výške okolo 3 400 metrov.

Taycan: Aj elektromobil bude mať dušu

V novom spote nás Zuffenhausen presviedča, že prelomovému elektrickému vozidlu nebude chýbať dôležitý aspekt vlastný všetkým autám tejto značky.

V dvojminútovom videu spomína výrobca novú generáciu motorov, ktorá má pozitívne ovplyvniť jazdné schopnosti SUV. Do detailov ešte nejde. Macan zatiaľ svoje zmodernizované tvary skrýva pod kamuflážou, zásadné dizajnové zmeny však neočakávame. Debut omladenej verzie dobre predávaného Porsche sa odohrá v najbližších týždňoch na čínskej pôde.


Najnovšie články
BMW Z4: Sériová verzia na fotografiách

Vo svete veteránov či automobilových zberateľov má často vysokú hodnotu aj príslušenstvo k autám. Presne to isté platí aj v tomto prípade, starý prívesný vozík...

Kus Škody 1000 MB za cenu jazdenej Fabie?

Česko vráti prepravcom niekoľko miliónov z mýta, nakoľko majú nárok na nezanedbateľnú zľavu.

Česká vláda vráti kamionistom milióny

Redakčnej skúške sme podrobili dve verzie nového japonského SUV, ktoré ponúka výhradne 1,5-litrový benzínový turbomotor.

Test Mitsubishi Eclipse Cross: Ktoré zvoliť?

V Taliansku došlo ku katastrofe, neďaleko Janova sa približne o 11:30 zrútil stometrový úsek mosta neďaleko mesta Janov. O zraneniach či úmrtiach sa ešte...

Nešťastie v Taliansku: Zrútil sa diaľničný most

Americká značka uvádza v najľudnatejšej krajine sveta SUV, ktoré technicky i dizajnovo vychádza z lokálneho modelu JMC Yusheng S330.

Ford Territory vznikol výsostne pre Čínu

Najlepšia reklama vzniká intuitívne a v priebehu krátkeho času. Aspoň tak to občas vyzerá na sociálnych sieťach. Pozrite si, ako geniálne zareagovalo Audi...

Nový hoax na Slovensku: Skvelá reakcia Audi
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×