Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Larte Design: Karbónový šat pre kupé Q60

Japonské vozidlo dostalo početnú sadu prvkov vyrobených z uhlíkových vlákien, úprava vyjde na približne 10-tisíc eur.
13 2 príspevky 19.07.2018 / Marek Pokrývka

Z dielne nemeckej spoločnosti Larte Design pred pár dňami vyšli vizualizácie toho, ako si jej zamestnanci predstavujú upraveného obra Infiniti QX80 po facelifte. V rýchlom slede prinášajú ďalší projekt rovnakej značky. Tentokrát však nie prostredníctvom počítačovej grafiky, ale fotografií skutočného vozidla. Tuner si prichystal karbónový šat pre kupé Q60.

Karbónové komponenty od Larte Design nenarúšajú pôvodné línie auta 13 fotografií v galérii Karbónové komponenty od Larte Design nenarúšajú pôvodné línie auta Zdroj: Larte Design

Dvojdverové japonské vozidlo dostalo početnú sadu prvkov vyrobených z uhlíkových vlákien. Tento materiál tvorí rám masky chladiča, veľký spojler i časti nárazníka, ktoré susedia s hmlovými svetlami. V bočnej časti sa objavili lemy otvorov v prednom nárazníku a aerodynamické “plutvy“ pod prahmi. Balík završuje krídlo a veľký difúzor, o poschodie nižšie sú štyri koncovky výfuku.

Infiniti QX80 čaká kúra v Larte Design

Tuner zhmotnil svoje plány prostredníctvom grafického programu, predaj agresívneho bodykitu sa začne v septembri.

Na fotkách nesie zakončenie potrubia čierny lesklý povrch, na želanie však môžu byť taktiež karbónové. Rovnaký výber ponúkajú v Larte Design pri všetkých komponentoch. Nie je prekvapujúce, že verzia odhaľujúca štruktúru uhlíkových vlákien stojí  viac. Jednotlivé komponenty ponúka firma samostatne. Ak sa všetky zrátajú, vyjde takáto úprava na približne 10-tisíc eur. Vzhľadom na použitý materiál nemožno hovoriť o nejakom prekvapení.


Najnovšie články
Česká vláda vráti kamionistom milióny

Redakčnej skúške sme podrobili dve verzie nového japonského SUV, ktoré ponúka výhradne 1,5-litrový benzínový turbomotor.

Test Mitsubishi Eclipse Cross: Ktoré zvoliť?

V Taliansku došlo ku katastrofe, neďaleko Janova sa približne o 11:30 zrútil stometrový úsek mosta neďaleko mesta Janov. O zraneniach či úmrtiach sa ešte...

Nešťastie v Taliansku: Zrútil sa diaľničný most

Americká značka uvádza v najľudnatejšej krajine sveta SUV, ktoré technicky i dizajnovo vychádza z lokálneho modelu JMC Yusheng S330.

Ford Territory vznikol výsostne pre Čínu

Najlepšia reklama vzniká intuitívne a v priebehu krátkeho času. Aspoň tak to občas vyzerá na sociálnych sieťach. Pozrite si, ako geniálne zareagovalo Audi...

Nový hoax na Slovensku: Skvelá reakcia Audi

Americké kupé si brúsi zuby na svetový rekord. Oproti prototypu sa navonok výrazne nezmení, o technickej stránke zatiaľ nevieme nič.

SSC Tuatara: Jašterica sa opäť hlási o slovo

Tam, kde nemeckí vodiči vidia problém, spotrebitelia v Taliansku, Rakúsku, ale aj na Slovensku cítia šancu. Nemecko vyváža rekordné počty ojazdených dieselov

Staré nemecké diesely idú na dračku v zahraničí
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×