Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Šialená úprava: Je to vôbec ešte pick-up?

Vozidlo prišlo o svoju ložnú plochu, kabína sa presunula celkom dozadu. Ničím nechránený motor evidentne prešiel tuningom.
1 3 príspevky 20.07.2018 / Marek Pokrývka

Ladenie automobilov má mnoho podôb a občas sa môže zdať, že už sme v tejto oblasti videli všetko. Napriek tomu z času na čas niektorí ľudia dokážu prekvapiť originálnym nápadom. Čerstvým príkladom je majiteľ starého pick-upu Chevrolet, ktorý s ním vyparatil čosi nevídané.

Chevrolet má odhalený motor a rebrinový rám, kabína je celkom vzadu

Na internete sa objavila fotografia vozidla, ktoré prišlo o svoju ložnú plochu a jej miesto zaujala kabína posunutá celkom dozadu. Jeho motor zostal ničím nechránený. Zdá sa pritom, že prešiel komplexným tuningom. Evidentne disponuje dvomi turbodúchadlami.  Za pohonnou jednotkou zostal akurát odhalený rebrinový rám tvoriaci základ konštrukcie, inak je vozidlo úplne odstrojené. Výsledkom konverzie je čosi bizarné. Detaily o americkom vozidle známe nie sú, dostupné nie sú ani ďalšie zábery.

Honda Civic Type R: Najrýchlejší pick-up?

Britská divízia firmy podrobila pýchu značky netradičnej plastickej operácii, držiteľ titulu prišiel o veľkú časť strechy i zadné dvere.

Je toto ešte vôbec pick-up? Z hľadiska koncepcie ho tak označiť nemožno, bizarný stroj sa však prakticky nedá zaradiť do žiadnej kategórie. Otázna je aj jeho funkčnosť. Zaujímavé by bolo napríklad to, ako je vyriešené riadenie. Dá sa pri takejto pozícii vodiča vôbec normálne šoférovať? Ľahké to iste nebude, ale to ani nebolo cieľom. Podľa všetkého šlo prioritne o originalitu. Možno povedať, že v tomto smere tvorca unikátu jednoznačne uspel.


Najnovšie články
Česká vláda vráti kamionistom milióny

Redakčnej skúške sme podrobili dve verzie nového japonského SUV, ktoré ponúka výhradne 1,5-litrový benzínový turbomotor.

Test Mitsubishi Eclipse Cross: Ktoré zvoliť?

V Taliansku došlo ku katastrofe, neďaleko Janova sa približne o 11:30 zrútil stometrový úsek mosta neďaleko mesta Janov. O zraneniach či úmrtiach sa ešte...

Nešťastie v Taliansku: Zrútil sa diaľničný most

Americká značka uvádza v najľudnatejšej krajine sveta SUV, ktoré technicky i dizajnovo vychádza z lokálneho modelu JMC Yusheng S330.

Ford Territory vznikol výsostne pre Čínu

Najlepšia reklama vzniká intuitívne a v priebehu krátkeho času. Aspoň tak to občas vyzerá na sociálnych sieťach. Pozrite si, ako geniálne zareagovalo Audi...

Nový hoax na Slovensku: Skvelá reakcia Audi

Americké kupé si brúsi zuby na svetový rekord. Oproti prototypu sa navonok výrazne nezmení, o technickej stránke zatiaľ nevieme nič.

SSC Tuatara: Jašterica sa opäť hlási o slovo

Tam, kde nemeckí vodiči vidia problém, spotrebitelia v Taliansku, Rakúsku, ale aj na Slovensku cítia šancu. Nemecko vyváža rekordné počty ojazdených dieselov

Staré nemecké diesely idú na dračku v zahraničí
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×