Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Masívny výbuch cisterny priamo na diaľnici

TOP VIDEO
Talianskom včera doslova otriasla tragická situácia, ktorá nastala na diaľnici neďaleko Bologne. Po masívnom výbuchu cisterny došlo k stratám na životoch a desiatkam zranení.
5 príspevkov 07.08.2018 / Filip Kadlečík

Severným Talianskom včera otriasol gigantický výbuch. Všetko sa odohralo na diaľnici v Bologni, ktorá bola upchatá už pred samotnou explóziou. Vodič ťahaču s cisternou vezúcou pravdepodobne LPG nestihol alebo nemohol zareagovať na blížiacu sa kolónu kamiónov a do návesu posledného z nich vrazil s veľkou razanciou.

Pullman S600 Guard: Odolá aj výbuchu bomby

To najlepšie čo Mercedes-Maybach zvládne. Obrnený S600 Pullman Guard stojí viac než milión eur, čo za to ponúkne?

Horľavá látka z jeho cisterny sa čiastočne vznietila okamžite po náraze, no masívny výbuch našťastie neprišiel hneď. Za krátky čas sa z dosahu plameňov stihlo vzdialiť množstvo motoristov. Živlu však bohužiaľ neunikli všetci. Talianske úrady hlásia dvojicu úmrtí, viac než 70 zranení a škody na majetku. Plamene boli v epicentre natoľko horúce, že sa priamo pod ním zrútila časť vyvýšenej vozovky.


Najnovšie články
Brabus šľachtí Mercedes-Benz G500

Na internete sa objavilo sedem kvalitných záberov, ktoré zachytávajú exteriér, kabínu i motor špičkovej verzie M40i.

Prvé oficiálne fotky nového BMW Z4

Slovensko v súčasnosti investuje najviac peňazí do výstavby diaľnic a cestnej infraštruktúry, opravy a údržba sú až na druhom mieste. V dôsledku toho je...

Na Slovensku je tisíc mostov v havarijnom stave

Autom okolo sveta? S týmto strojom sa to dá a dokonca v pohodlí domova. Chýbať vám nebude kuchyňa, kúpeľňa, ba ani funkčná toaleta či práčka. Naviac s ním...

Extrém: Karavan Unimog pripravený na všetko

Prejsť okolo sveta na motorke? Marek Slobodník už tomu pri vstupe do Uzbekistanu bol celkom blízko. Podarí sa však jemu a jeho partii dosiahnuť vytúžený Beyneu?

Na motorke v Ázii: Finiš cesty okolo sveta

Štát v júli vybral na diaľničnom mýte o vyše 1,5 milióna eur viac než vlani. Do štátnej pokladne prispeli domáci a zahraniční kamionisti zhruba rovným dielom.

Na mýte sa v júli vybralo o 1,5 milióna eur viac

Japonské vozidlo prešlo decentnými zmenami dizajnu a interiéru, paleta motorov sa rozšíri na jar budúceho roka.

Honda HR-V: Po facelifte aj turbobenzín
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×