Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bude platiť desaťtisíce: Nameralo ho 33 radarov

Muž si na exotickej dovolenke požičal auto svojich snov, no vytúžená jazda nedopadla úplne podľa jeho predstáv. Za spanilú jazdu mu príde mastný účet.
1 1 príspevok 08.08.2018 / Filip Kadlečík

Málokto z nadšených motoristov dostane niekedy v živote príležitosť sedieť za volantom superšportov značiek Lamborghini či Ferrari. Dnes však už aj u nás existujú rôzne požičovne, vďaka ktorým si tento sen aspoň na niekoľko minút či hodín môže splniť aj bežný smrteľník.

Ilustračná snímka - Lamborghini Huracán

Podobne sa na to pozeral aj 26-ročný turista z Veľkej Británie, ktorý sa na dovolenku vybral do exotického Dubaja. V meste superáut asi nechcel zaostávať za domácimi boháčmi a tak si z požičovne prenajal Lamborghini Huracán. Už len cena samotnej služby určite nebola nízka, Brit však rozhodne nečakal, že sa ešte niekoľkonásobne predraží.

Na talianskom superšporte sa dovolenkár z ostrovov koncom júla po Dubaji premával v noci od 02:30 do 06:00 a pravdepodobne si myslel, že v noci jeho vyčíňanie nebude nik riešiť. Opak je však pravdou, prísnym okom na neho pozrelo dovedna 33 radarov, pričom najvyššia odmeraná rýchlosť mladíka dosahovala 231 km/h.

Pápež dostal do daru Lamborghini Huracán

František podpísal a požehnal špeciálne talianske kupé, no darovaný superšport nechce. Plánuje ho vydražiť pre dobročinné účely.

Za 33 fotiek teraz musí spoločnosť, od ktorej si auto požičal, zaplatiť v prepočte 40 000 eur. Dá sa pritom očakávať, že firma tieto náklady nebude znášať sama, ale desiatky tisíc bude vymáhať od adrenalínuchtivého Brita. Ten teraz môže mať hlavu v smútku, za pár hodín zábavy so superšportom si “zarobil” na kvalitný hot-hatch, ktorý by ho mohol tešiť deň čo deň.


Najnovšie články
Brabus šľachtí Mercedes-Benz G500

Na internete sa objavilo sedem kvalitných záberov, ktoré zachytávajú exteriér, kabínu i motor špičkovej verzie M40i.

Prvé oficiálne fotky nového BMW Z4

Slovensko v súčasnosti investuje najviac peňazí do výstavby diaľnic a cestnej infraštruktúry, opravy a údržba sú až na druhom mieste. V dôsledku toho je...

Na Slovensku je tisíc mostov v havarijnom stave

Autom okolo sveta? S týmto strojom sa to dá a dokonca v pohodlí domova. Chýbať vám nebude kuchyňa, kúpeľňa, ba ani funkčná toaleta či práčka. Naviac s ním...

Extrém: Karavan Unimog pripravený na všetko

Prejsť okolo sveta na motorke? Marek Slobodník už tomu pri vstupe do Uzbekistanu bol celkom blízko. Podarí sa však jemu a jeho partii dosiahnuť vytúžený Beyneu?

Na motorke v Ázii: Finiš cesty okolo sveta

Štát v júli vybral na diaľničnom mýte o vyše 1,5 milióna eur viac než vlani. Do štátnej pokladne prispeli domáci a zahraniční kamionisti zhruba rovným dielom.

Na mýte sa v júli vybralo o 1,5 milióna eur viac

Japonské vozidlo prešlo decentnými zmenami dizajnu a interiéru, paleta motorov sa rozšíri na jar budúceho roka.

Honda HR-V: Po facelifte aj turbobenzín
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×