Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Policajné video: Šialenci na cestách stále úradujú

VIDEO
Niektorí vodiči sú skrátka nepoučiteľní. Samozvaní majstri volantu a k tomu nezničiteľní ako Superman. Nad niektorými počinmi zostáva rozum stáť.
1 72 príspevkov 10.08.2018 / Soňa Zverková

Nevedkove dobrodružstvá zo slovenských ciest pokračujú. Polícia na svojom facebookovom profile zverejnila ďalšiu kompiláciu videí, ktoré im zaslali vodiči z autokamier. V poradí druhú, ktorá nie je o nič menej odstrašujúca než tá prvá. Niektorí vodiči sú skrátka nepoučiteľní. Samozvaní majstri volantu a k tomu nezničiteľní ako Superman. No iba dovtedy, kým neprídu problémy. Nanešťastie ich manévre si neraz vyžiadajú životy nevinných, ktorí sa stali obeťami ich nebotyčnej arogancie.

Kompilácia zachytáva tradičné umelecké výkony vo forme predchádzania cez súvislú čiaru a nedanie prednosti v jazde. Tentokrát však nájdete aj nedanie prednosti chodcom na prechode na dvojpruhovej vozovke, hoci vozidlo v pravom pruhu zostalo stáť. A ako čerešničku tu máme tradičné vybrzďovanie a neskutočnú aroganciu vodičov, ktorí nielen vybrzdili, ale neodpustili si z okna ukázať vztýčený prostredník. Á propos, vedeli ste, že aj za vulgárne gestá môžete dostať pokutu?

Video:

A pokiaľ sa vám máli, ponúkame aj tretiu policajnú kompiláciu, ktorá môže smelo konkurovať obom ostatným. Absolútnou jednotkou zostáva a zrejme aj naďalej zostane nebezpečné predchádzanie, ktoré sa skončilo dobre len vďaka reakciám ostatných vodičov.

Ak niekomu úplne chýba pud sebazáchovy, členovia jeho posádky môžu ďakovať Bohu, že na cestách je stále dosť ľudí, ktorí ho majú za dvoch. V redakcii sme sa zhodli: pokiaľ by si niekto z nás nejakým nedopatrením sadol do auta takémuto vodičovi, stalo by sa to len dvakrát – prvý- a zároveň poslednýkrát. To už radšej autobus alebo vlak...

Video:


Najnovšie články
Brabus šľachtí Mercedes-Benz G500

Na internete sa objavilo sedem kvalitných záberov, ktoré zachytávajú exteriér, kabínu i motor špičkovej verzie M40i.

Prvé oficiálne fotky nového BMW Z4

Slovensko v súčasnosti investuje najviac peňazí do výstavby diaľnic a cestnej infraštruktúry, opravy a údržba sú až na druhom mieste. V dôsledku toho je...

Na Slovensku je tisíc mostov v havarijnom stave

Autom okolo sveta? S týmto strojom sa to dá a dokonca v pohodlí domova. Chýbať vám nebude kuchyňa, kúpeľňa, ba ani funkčná toaleta či práčka. Naviac s ním...

Extrém: Karavan Unimog pripravený na všetko

Prejsť okolo sveta na motorke? Marek Slobodník už tomu pri vstupe do Uzbekistanu bol celkom blízko. Podarí sa však jemu a jeho partii dosiahnuť vytúžený Beyneu?

Na motorke v Ázii: Finiš cesty okolo sveta

Štát v júli vybral na diaľničnom mýte o vyše 1,5 milióna eur viac než vlani. Do štátnej pokladne prispeli domáci a zahraniční kamionisti zhruba rovným dielom.

Na mýte sa v júli vybralo o 1,5 milióna eur viac

Japonské vozidlo prešlo decentnými zmenami dizajnu a interiéru, paleta motorov sa rozšíri na jar budúceho roka.

Honda HR-V: Po facelifte aj turbobenzín
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×